Fotografování dětí

Dne 6.10.2020 v 9:00 hodin do naší mateřské školy přijede fotograf z firmy PRO-FOTO, který nezávazně nafotí Vaše děti a je jen na Vás, zda si fotky vezmete, je to dobrovolné, záleží na Vašem uvážení. Dejte dětem nějaké slavnostnější .

– cena celé sady je 370,- Kč na jedno dítě, sourozenec má sadu za 170,-Kč, sada obsahuje 6 fotografií

– fotografie samostatně stojí od 30,- do 150,- Kč, je možnost zakoupení jednotlivých fotografií nebo celé sady

Ceník fotografií:

Kalendář……………………………………………………………………………………….170,-Kč

Fotka 21x15cm……………………………………………………………………………….80,-Kč

Fotka 18x24cm……………………………………………………………………………..120,-Kč

Fotka 10x15cm……………………………………………………………………………….30,-Kč

Pokud se rozhodnete si fotografie nevzít, můžete si nechat nafotit Vaše dítko dne 19.11.2020, kdy budeme mít vánoční focení „Zimní tulení“ pro všechny. Fotografie možno prohlédnout na nástěnce v šatně. Zde máte odkaz na plakát . https://www.fotovideostudio.cz/skolka-sanov/ Doporučujeme dát dětem zimní oblečení v barvě jakou chcete (ta bílá je krásná), vhodná je čepice se šálou a zimní boty. Ceny najdete na plakátě.